- Part # XPA3350DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
XPA3350DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 3350MM
Last Value Update: 11/26/2024
XPA3350DR
Specifications
- Part # XPA3350DR
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
XPA3350DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 3350MM