- Part # XPA2607DR
- Category Motors/GearBox/Clutch
- Category Belts Industrial Transmission
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
XPA2607DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2607MM
Last Value Update: 11/26/2024
XPA2607DR
Specifications
- Part # XPA2607DR
- Weight 1.00 lbs
Product Information
Description:
XPA2607DR
RLT
13MM X 10MM
DATUM LENGTH: 2607MM