- Part # M3035062AC0A3O21
Description:
M3035062AC0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 350 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 4-20 MA
SINGLE CYCLE
Last Value Update: 1/6/2017
M3035062AC0A3O21
Specifications
- Part # M3035062AC0A3O21
Description:
M3035062AC0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 350 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V