- Part # M3035042KC0A3O21
Description:
M3035042KC0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 350 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 10K POT
SINGLE CYCLE
Last Value Update: 1/6/2017
M3035042KC0A3O21
Specifications
- Part # M3035042KC0A3O21
Description:
M3035042KC0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 350 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V