- Part # M3030072RZ0A3O01
Description:
M3030072RZ0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT RS485 COMMUNICATION
ZERO CROSSING
Last Value Update: 1/6/2017
M3030072RZ0A3O01
Specifications
- Part # M3030072RZ0A3O01
Description:
M3030072RZ0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V