- Part # M3030072AZ0A3O21
Description:
M3030072AZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 4-20 MA
ZERO CROSSING
Last Value Update: 1/6/2017
M3030072AZ0A3O21
Specifications
- Part # M3030072AZ0A3O21
Description:
M3030072AZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V