- Part # M3030062VZ0A3O21
Description:
M3030062VZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 0-10V DC
ZERO CROSSING
Last Value Update: 1/6/2017
M3030062VZ0A3O21
Specifications
- Part # M3030062VZ0A3O21
Description:
M3030062VZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 300 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V