- Part # M2140042RBWA3O01
Description:
M2140042RBWA3O01
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1400 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V
RS485 COMMUNICATION
POWER FEED BACK VXI
Last Value Update: 1/6/2017
M2140042RBWA3O01
Specifications
- Part # M2140042RBWA3O01
Description:
M2140042RBWA3O01
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1400 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V