- Part # 8223153XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Product Information
Description:
8223153XA
1/4 DIN DUAL DISPLAY CONTROLLER SSR DRIVER 4-20MA RELAY RS-485 TOTAL ACCESS 115VAC INPUT 230VAC RELAYS 24VDC POWER SUPPLY
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Also Known As
Alternate Part No:
- PARTLOW 8223153XA
Prop65 View Prop65 Warning
Last Value Update: 10/1/2007
8223153XA
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part # 8223153XA
- Category HMI / MMI / OIT
- Category Operator Interface
- Weight 12.00 lbs
Product Information
Description:
8223153XA